250 öğrencinin mezun olduğu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bilal Gümüş, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dandin, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza Gökbunar, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Turan Gündüz, öğretim elemanları ve mezunların ailelerinin katılımı ile Muradiye Yerleşkesi Çim Saha'da gerçekleştirildi.
Renkli görüntülere sahne olan UBYO Mezuniyet Töreni, Somalili öğrencimiz Zaima Sheikh Ahmed Mohamed ve diğer öğrencilerimizin sunumuyla gerçekleşti. Tören, UBYO öğrencilerinden oluşan Grup Devran'ın konseriyle başladı ve Ege Bölgesi'nin olmazsa olmazlarından Zeybek Gösterisi ile 23. Bilim ve Bahar Şenliği'nde şampiyon olan kız basketbol takımına şampiyonluk kupalarının verilmesiyle devam etti. 
Aynı mezuniyet derecesine sahip 3 öğrencinin okul birinciliğini paylaştığı tören, yüksekokulu birincilerinin konuşması ile UBYO Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza Gökbunar ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bilal Gümüş'ün konuşmalarıyla devam etti. 
Yüksekokul birinciliğini Uluslararası Ticaret Bölümü mezunları Nur Banu Güneş ve Muhabet Kaya ile Bankacılık ve Finans Bölümü mezunu Filiz Aslan paylaştı. Okul ikincisi Bankacılık ve Finans Bölümü mezunu Nuray Çongöl oldu. Okul üçüncülüğünü ise Uluslararası Ticaret Bölümü mezunu Merve Kırıkçı ile Bankacılık ve Finans Bölümü mezunu Gürkan Kömür paylaştı.  
Mezuniyet Töreni, mezunların havai fişek eşliğinde keplerini atmalarıyla son buldu.

İLETİŞİM

Telefon: 0 236 201 29 11 (Özel Kalem)

Faks     : 0 236 237 95 10

Öğrenci İşleri:
0 236 201 29 12 -Satiye KARAKUVALIK 

0 236 201 29 15 - İlker AKKAPAK - Sektör Uygulamaları

Adres   : Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Şehit Prof.Dr. İlhan VARANK Kampüsü 45140 Yunusemre/MANİSA

Eposta  : ubyo@cbu.edu.tr

  • AKTS Bilgi Paketi
  • Erasmus
  • İş Yeri Uygulama Eğitimi
  • Study in Turkey
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik