ÇİFT ANADAL

Uygulamalı Bilimler Fakültesi öğrencileri, istedikleri takdirde “Çift Anadal Programı”’na başvurarak kendi lisans programlarının yanı sıra diğer alanlarda da eğitim alma olanağına sahiptirler.

ÇİFT ANADAL PROGRAMI NEDİR?

Bir lisans programına devam etmekte olan öğrencilerden belirli koşulları yerine getirenlerin istedikleri ve kabul edildikleri takdirde, aynı fakülte içerisinde başka bir bölümde veya başka bir fakültede istedikleri herhangi bir bölümde, ikinci bir lisans belgesi almalarına olanak sağlayan programa “Çift Anadal Lisans Eğitim Öğretimi” adı verilmektedir.

 HANGİ BÖLÜMLERLE ANLAŞMALARIMIZ MEVCUTTUR?

Fakültemizin Bankacılık ve Finans ile Uluslararası Ticaret Bölümlerinin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ile Çift Anadal programı bulunmaktadır. Çift Anadal Programı kapsamında öğrencilerimiz iki faklı alanda öğrenim görüp, iki farklı bölümün diplomasını alarak mezun olabilmektedir.

ÇİFT ANA DAL PROGRAMI ÖĞRETİM ŞABLONU İÇİN TIKLAYINIZİLETİŞİM

Telefon: 0 236 201 29 11 (Özel Kalem)

Faks     : 0 236 237 95 10

Öğrenci İşleri:
0 236 201 29 12 -Satiye KARAKUVALIK 

0 236 201 29 15 - İlker AKKAPAK - Sektör Uygulamaları

Adres   : Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Şehit Prof.Dr. İlhan VARANK Kampüsü 45140 Yunusemre/MANİSA

Eposta  : ubyo@cbu.edu.tr

  • AKTS Bilgi Paketi
  • Erasmus
  • İş Yeri Uygulama Eğitimi
  • Study in Turkey
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik